Dergide Bu Ay


Dergide Bu Ay
Yeni yıl sayımızda gezginin 2017 rotasına bakıyor, bu yılın yükselen destinasyonlarını, yeni mutfakları, festivalleri ve saklı rotaları sıralıyoruz.
Dolomitlerden aşağı süzülüyor Denizli’yi tekrar keşfe çıkıyoruz. Ajan sayfalarımızda Ubud’u radarımıza alıp Avrupa pistlerinden havadisleri bildirdik.
Noel’i geçirmek için romantik bir nokta arayanlar için Mont Saint-Michel’deyiz. Dünyanın en tasarım terminalleri, lüks demiryolu rotaları, Anadolu’nun peribacaları, Eloise’in lezzetler diyarına yol alıyoruz.
Aziz Nikolaos’ın izinde Demre’den Kaş’a uzanan sıcak rotayı çizdik. Gelinaz! Shuffle’dan ve Brüksel’in lezzet sahnesinden izlenimlerimizi yazıp 2017’nin gurme trendlerini açıkladık. Sömestr yaklaşırken çocuklarla 5 cazip tatil sayfalarımızda.
Yılbaşında yurtdışında hangi restorana gitmeli? Deniz kokusundan yaz-kış vazgeçmeyenlere Yunan adalarından Karadağ’a yedi durak önerisi, rotaya göre lüks aksesuarlar, Milano’da alışveriş, büyüleyici yeni nesil parfümler, Tanzanya’da slow safari… Hepsi ve daha fazlası Condé Nast Traveller Türkiye Aralık-Ocak sayısında.

Abone olmak için tıklayınız!”>
kapakk